Nisimazine Tallinn töötuba ootab noori Eesti filmikriitikuid, fotograafe ja videotegijaid!

Nisimazine’I rahvusvaheline filmikriitika töötuba koostöös Nisi Masa Estoniaga toimub perioodil 11. –25. novembril PÖFFi ajal.

Nisimazine’I töötoad on üle kümne aasta toimunud erinevate tuntud filmifestivalide juures nagu Veneetsia, Cannes, San Sebastian, Karlovy Vary ja paljud teised. Alates 2011. aastast toimub see ka PÖFFi ajal tuues noored rahvusvahelised filmikriitikud, fotograafid ja videotegijad kokku.

Töötoa jooksul avaldatakse tööd veebilehel, jagatakse festivaliga ning sotsiaalmeedias. Peamised väljundid on filmiülevaated, intervjuud, temaatilised artiklid ja fotolood. Nisimazine Tallinna eestvedaja on Vladan Petkovic ning kõik toimub inglise keeles. Fotograafide ning videotegijate mentoriks on Edina Csüllög.

Sel aastal on töötoa period jaotatud kaheks ning mõlemaks ajaks kutsutakse väike grupp valitud osalejaid. See annab parema võimaluse tagasisideks ning mentorkohtumisteks.

Kandideerimiseks vaata Nisimazine’I üleskutset: http://www.nisimasa.com/nisimazine-black-nights-film-festival-tallinn-estonia/

Tähtaeg on 30. september 2016.

Töötuba toetab Kultuurkapital.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>